Sofitel Wrocław Old Town z nowym dyrektorem

Andrzej Kleeberg, ostatnio wicedyrektor Sofitela Wrocław Old Town, objął stanowisko dyrektora generalnego tego hotelu. Zastąpił Carla Artmanna, który objął zarządzanie Sofitelem Hamburg Alter Wall.

Andrzej Kleeberg z branżą hotelarską związany jest od blisko 15 lat. Pierwsze kroki w branży stawiał pracując w małym, prywatnym hotelu w Szkocji, nad jeziorem Loch Ness. Z siecią Accor związany jest od ponad 10 lat. Zaczynał w hotelu ibis Poznań Centrum, później przenosząc się z powrotem do Szkocji, gdzie podjął pracę w Novotelu Edinburgh Centre. Po powrocie do Polski przez dwa lata pracował w Novotelu Poznań Centrum dochodząc do stanowiska kierownika recepcji. Przez następne dwa lata pełnił funkcję room division managera w Sofitel Grand Sopot. Od maja 2016 roku był zastępcą dyrektora hotelu Sofitel Wroclaw Old Town, a teraz przejmuje stery jako dyrektor generalny. Jest również absolwentem zeszłorocznej edycji prestiżowego programu International Hospitality Management Program. – Hotelarstwo to dla mnie przede wszystkim pasja, nie praca. Zawsze dzielę się nią z moim zespołem i staram się zarażać swoim optymizmem tak, aby pracownicy czerpali przyjemność z tego co robią, bez względu na działy czy stanowiska na jakich pracują – mówi Andrzej Kleeberg.

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *