Kamila Grajewska-Buśko dyrektorem powstającego Best Western Premier we Wrocławiu

Dyrektorem generalnym hotelu Best Western Premier City Center we Wrocławiu, który otwarty ma być w marcu, została , ostatnio dyrektor operacyjna 5-gwiazdkowego The Granary – La Suite we Wrocławiu.

Z branżą hotelarską związana jest od siedemnastu lat. Pierwsze doświadczenia zdobywała w hotelu Holiday Inn (który w międzyczasie zmienił markę na Scandic) we Wrocławiu w dziale sprzedaży odpowiadając za nadzór nad segmentem MICE, a później dodatkowo za budowanie relacji z klientem korporacyjnym. Kolejny okres to praktyka przy otwieraniu nowego obiektu we Wrocławiu - Haston City Center, i budowanie jego strategii rozwoju na wrocławskim rynku. W latach 2012-18 pracowała w The Granary – La Suite na stanowisku dyrektora sprzedaży oraz dyrektora operacyjnego. Jest absolwentką Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Wrocławski Best Western Premier Hotel City Center zarządzany będzie przez grupę Dobry Hotel. Do dyspozycji gości oddane zostaną 64 pokoje, wśród nich 24 dwukondygnacyjne apartamenty DeLux, restauracja, dwie sale konferencyjne, sala fitness, sauny sucha i parowa.

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *