Primavera z nową restauracją i rozbudowywanym SPA

W kompleksie Primavera Jastrzębia Góra otwarto nową restaurację Wine Story. Rozbudowywana jest też strefa SPA & wellness, która powiększy się z 16 do 30 gabinetów.

W menu nowej restauracji znalazły się zarówno klasyczne potrawy jak i unikalne kompozycje Desek Przekąsek z różnych stron świata – Deska Amerykańska, Włoska, Hiszpańska czy Francuska. Przygotowano też atrakcje dla miłośników whisky i rumu – serwowanych jest wiele rodzajów tych szlachetnych trunków. Restauracja pomieści ok 50 osób.

Sand Spa Health and Beauty Institute to kolejny projekt, który jest obecnie realizowany. Blisko dwukrotnie zwiększy się liczba gabinetów. W nowej ofercie Sand Spa oprócz klasycznych zabiegów na twarz i ciało znajdą się też zabiegi za kręgosłup i stawy, wzmacnianie odporności,  czy celowe oczyszczanie i detox ciała. Otwarcie przewidziane jest w I kwartale 2019 roku. Primavera Jastrzebia Góra to obiekt wypoczynkowo-konferencyjny, zlokalizowany 100 od morza. Dysponuje 216 pokojami, 15 salami konferencyjnymi o łącznej powierzchni ponad 1,2 tys. m kw., Parkiem Wodnym o powierzchni 1 tys. m kw. oraz Sand SPA.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *