Tymoteusz Staworzyński zarządza aparthotelem City Comfort w Warszawie

Tymoteusz Staworzyński, ostatnio dyrektor sprzedaży w Holiday Inn City Centre w Warszawie, został dyrektorem zarządzającym aparthotelem City Comfort Apartments na Woli.

Karierę w hotelarstwie zaczynał 12 lat temu w hotelu Starym w Krakowie, skąd po trzech latach przeniósł się do Wrocławia. Tam doświadczenie zawodowe zdobywał m.in. w hotelach Platinum Palace, Monopol, Mercure i Sofitel przechodząc drogę od portiera i recepcjonistę przez reveneu managera, sales managera po dyrektora sprzedaży. Pełniąc tę ostatnią funkcję wprowadzał na rynek ibis Styles we Wrocławiu w 2014 r., DoubleTree by Hilton w tym samym mieście w 2016 r.  i warszawski Holiday Inn w 2017 r. Aparthotel City Comfort oferujący 261 apartamentów powstał w ramach inwestycji Wolska Kwadrat z 326 jednostkami mieszkalnymi sprzedawanymi w systemie condo (częścią z nich nabywcy zarządzają we własnym zakresie). Obiekt ruszył jesienią 2017 r. na wybudowanym przez Dantex osiedlu Dobrolin.  

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *