Raffles Europejski w prestiżowym przewodniku „Tatler Travel Guide 2019”

Raffles Europejski otrzymał wyróżnienie od prestiżowego magazynu „Tatler” – został umieszczony w tegorocznym przewodnikuTatler Travel Guide 2019”.

Umieszczenie Raffles Europejski Warsaw w przewodniku „Tatler Travel Guide 2019” jest jednoznaczne z rekomendacją redakcji i poleceniem hotelu jako jednego ze „101 najlepszych hoteli na świecie”. Przewodnik jest częścią styczniowego wydania magazynu. „Tatler” jest brytyjskim magazynem wydawanym przez Condé Nast Publications, poświęconym modzie, lifestyle’owi oraz życiu towarzyskiemu i politycznemu. Przewodnik „Tatler Travel Guide” ukazuje się od 25 lat i każdego roku poleca najlepsze hotele z całego świata, wybrane przez redaktorów magazynu.

Raffles Europejski Warsaw jest jednym z trzech, po Paryżu i Stambule, hoteli sieci Raffles Hotels & Resorts w Europie. Oferuje 106 pokojów i apartamentów, w których wyeksponowano oryginalne elementy wystroju oraz kolekcję prac współczesnych polskich artystów. Do dyspozycji gości są również restauracja Europejski Grill, Long Bar, cukiernia Lourse Warszawa, Humidor, Pavilion na hotelowym patio oraz Raffles Spa.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *