Arche ogłasza konkurs na sobowtóra prezesa

Prezes Grupy Arche Władysław Grochowski to postać coraz bardziej rozpoznawana za sprawą swoich sukcesów zawodowych w budowaniu sieci hotelarskiej, ale także ze względu na wąsy, które są jego znakiem rozpoznawczym.  W swoim życiu wykonywał już wiele zawodów, od rolnika po polityka. Dziś także ma wiele pomysłów na siebie i na rozwój firmy. Ma wiele różnorodnych zadań i obowiązków. Dlategoi Grupa Arche ogłasiła konkurs na sobowtóra prezesa Grochowskiego.

Do wygrania jest nie tylko nagroda pieniężna, ale także możliwość zastąpienia prezesa podczas oficjalnych wydarzeń.  Aby przystąpić do konkursu należy wysłać zdjęcia portretu oraz sylwetki do 30 czerwca roku na adres sobowtor@arche.pl. Spośród zgłoszeń zostaną wybrane trzy najbardziej podobne wizerunkiem osoby, które wezmą udział w wielkim finale podczas Światowego Festiwalu Optymizmu 21 sierpnia roku w Cukrowni Żnin. Konkurs ma na celu zabawę i promocję pozytywnego podejścia do życia, ludzi i biznesu, jaki prezes prezes Grupy Arche. Jego mottem, a także całej grupy jest sentencja: „Łączmy sprzeczności, ufamy wszystkim, zmieniamy siebie”. Szczegóły i regulamin konkursu można znaleźć na https://www.facebook.com/events/2284082015168068/

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *