Nowy partner w Hotel Professionals Management Group

Do grona partnerów spółki Hotel Professionals Management Group (HPMG) dołączyła Katarzyna Stiller-Romanowska, która od blisko dwóch lat pełni w spółce funkcję dyrektora ds. operacyjnych.

Z hotelarstwem związana jest od 18 lat. W tym czasie kilkakrotnie miała okazję współpracować z założycielami spółki HPMG. Przed dołączeniem do HPMG na stałe,  pracując na stanowiskach administracyjnych i kierowniczych, brała udział w otwarciach siedmiu hoteli, w tym Holiday Inn w Krakowie, Intercontinental w Warszawie i DoubleTree by Hilton w warszawskim Wawrze. W ciągu ostatnich dwóch lat razem z zespołem HPMG, jako dyrektor ds. operacyjnych, otworzyła dwa obiekty w Polsce – Hampton by Hilton Gdańsk Oliwa i Hampton by Hilton Oświęcim, a wkrótce ta lista powiększy się o kolejny hotel – Moxy Warszawa Praga sieci Marriott International.  Obecnie wraz z zespołem pracuje przy kolejnych projektach z zakresu zarządzania oraz asset management, m.in. w inwestycji Park of Poland w Mszczonowie. – Jesteśmy dumni z osiągnięć Kasi w sektorze hospitality. Zarówno ja, jak i Guy Simmons byliśmy przekonani, że odniesie sukces od momentu kiedy poznaliśmy ją przy okazji przygotowania do otwarcia hotelu Holiday Inn w Krakowie w 2001 r. Jej awans na partnera w naszej firmie to milowy krok w jej karierze, na który bez wątpienia zasługuje – mówi Alex Kloszewski, partner zarządzający Hotel Professionals Management Group. HPMG to siostrzana spółka istniejącej od 2014 r. firmy doradczej Hotel Professionals. HPMG oferuje inwestorom w branży hotelowej usługi asset management, wsparcie w operacyjnym przygotowaniu hoteli do otwarcia, a także szeroko pojęte usługi zarządzania obiektami hotelowymi..

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *