Pomóżmy wspólnie: specjalne szkolenie dla hotelarzy

POD PATRONATEM HOTELARZA

26 lutego w Art Hotelu we Wrocławiu odbędzie się specjalne, charytatywne szkolenie dla hotelarzy. Całkowity dochód przekazany zostanie na Fundację Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci.Szkolenie poprowadzi Krzysztof Stęplowski – autor bloga Marketinghotelu.pl, ekspert w dziedzinie promocji hoteli i obiektów turystycznych online. Podczas szkolenia zaprezentuje on ponad 30 sprawdzonych strategii i konkretnych działań, jakie w codziennej pracy hotelowego marketera okazują się najskuteczniejsze. Poznamy również najważniejsze nowości systemów reklamowych Google i Facebooka.

Salę szkoleniową oraz doskonały lunch dla uczestników zapewnia Art Hotel Wrocław. Koszt udziału w wydarzeniu to 350 PLN netto od osoby. Cała zebrana w ten sposób kwota przekazana zostanie na potrzeby Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci.

- Ciężka choroba to największa niesprawiedliwość, jaka może spotkać dzieci – mówi Krzysztof Stęplowski. – Przekonałem się o tym pracując jako wolontariusz we Wrocławskim Hospicjum Dla Dzieci. Przypadający na 2019 rok jubileusz 10-lecia w branży to dobra okazja, aby zaprosić hotelarzy do wspólnej akcji i pomóc cierpiącym - dodaje.

Szczegoły program oraz formularz rejestracji znajdują się na stronie: http://www.marketinghotelu.pl/szkolenie-pomagamy/Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *