Krzysztof Kraskowski dyrektorem hotelu Seaside Park

Krzysztof Kraskowski, którego niedawno na stanowisku dyrektora Golden Tulip Międzydroje Residence zastąpił Marcin Ładny (pisaliśmy o tym TUTAJ), objął właśnie stanowisko dyrektora generalnego powstającego w Kołobrzegu hotelu Seaside Park.

Krzysztof Kraskowski swoją przygodę z hotelarstwem rozpoczął w dziale Front Office hotelu The Ritz-Carlton Powerscourt w Irlandii oraz Ritz-Carlton Wolfsburg w Niemczech, gdzie w latach 2007-2014 pełnił początkowo funkcję guest service agenta, a następnie guest service managera oraz club lounge managera. W hotelu Hyatt Andaz w Londynie w latach 2014-2015 ponownie objął funkcję guest service managera. Po powrocie do Polski w 2016 roku związał się z condohotelem Golden Tulip Międzydroje Residence jako zastępca dyrektora generalnego, aby następnie awansować na stanowisko dyrektora generalnego. - Seaside Park Hotel w Kołobrzegu to wyjątkowy projekt, dlatego tak ważne było dla nas, aby za jego sterami stanęła osoba, która pokieruje nim zgodnie z naszą wizją i założeniami – mówi Rafał Abramczyk, CEO hotelAG, firmy odpowiedzialnej za budowę i zarządzanie powstającego w Kołobrzegu hotelu. – Krzysztof posiada nie tylko duże doświadczenie managerskie i znajomość rynku lokalnego, ale także reprezentuje w swojej codziennej pracy wartości biznesowe, na które jako hotelAG stawiamy. Cieszymy się, że Krzysztof zdecydował się dołączyć do naszego zespołu. Seaside Park Hotel Kołobrzeg to 391-pokojowy projekt hotelowo-apartamentowy, położony w pierwszej linii brzegowej. Część hotelowa, obejmująca 210 pokoi, sprzedawana jest systemie condo. Pozostałą część kompleksu tworzą apartamenty prywatne, te położone na ostatnim 6 piętrze - z tarasem na dachu. W części ogólnodostępnej powstaje restauracja, kawiarnia, strefa Wellness & Spa z gabinetami zabiegowymi, saunami i 25-metrowym basenem sportowym, a także profesjonalne centrum fitness. Dla gości biznesowych przeznaczono część konferencyjną o łącznej powierzchni 200 mkw., na którą składają się 3 sale z możliwością łączenia. Otwarcie zaplanowane jest na III kwartał tego roku. Inwestorem jak i operatorem hotelu jest Seaside Park. Spółka ta wchodzi w skład grupy kapitałowej budującej również hotel Four Points by Sheraton Warsaw Mokotów. W planach jest także budowa hotelu w Zakopanem. Zarządzanie wszystkimi projektami na zasadzie asset&project management powierzono grupie doradczej hotelAG.

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *