Pierwszy w Warszawie hotel Moxy przyjmuje już gości   OTWARCIA

Na warszawskiej Pradze, na terenie Centrum Praskiego Koneser wystartował właśnie pierwszy w stolicy hotel należącej do Marriott International lifestylowej marki Moxy. Operatorem obiektu jest Hotel Professionals Management Group, wnętrza zaprojektowała pracownia Manuttone, a cały kompleks Koneser włącznie z hotelem biuro architektoniczne Juvenes.


Moxy Warsaw Praga jest pierwszym hotelem tej marki w Warszawie (pierwszy w Polsce Moxy przy lotnisku Katowice w Pyrzowicach ruszył w II połowie ub. roku). Mottem tej nowej marki stworzonej przez Marriott i IKEA jest: czas zapomnieć o tradycyjnym hotelarstwie, bo Moxy to absolutnie inny świat; dla młodych duchem, ceniących komfort, poszukujących miejsca do pracy i zabawy. Moxy to zaskakujące wzornictwo, wściekle szybkie Wi-Fi i przyjazna załoga hotelu, wiedząca co, gdzie, jak i kiedy.

Na powierzchni blisko 5,5 tys. m kw., w zrewitalizowanym budynku dawnej filtracji w Koneserze znajduje się 141 pokoi. Moxy Warsaw Praga stawia na stworzenie luźnej, energetycznej i integrującej przestrzeni. Wyróżnikiem hotelu będzie designerskie lobby, podzielone na strefy do zabawy, wypoczynku i pracy (zależnie od nastroju gościa). W centrum kolorowego lobby będzie można znaleźć tętniący życiem bar i wszystko, na co goście będą mieli ochotę. Już na samym początku pobytu na każdego czekać będzie kolorowy powitalny drink w barze, a strefa grab and go, czynna przez całą dobę, zaspokoi każdy głód.

Koneser to pierwsze w Polsce centrum lifestylowe, zrealizowane przez Grupę Liebrecht & wooD oraz BBI Development S.A.W najbliższym otoczeniu hotelu znajdą się liczne bary, restauracje i klimatyczne kawiarenki, sklepy z modą i rękodziełem, a także otwarty plac Konesera, na którym będą odbywać się przez cały rok festiwale, jarmarki, koncerty, wystawy sztuki współczesnej, spektakle dla dzieci czy wydarzeniach sportowych. W Koneserze już działa pierwsze na świecie Muzeum Polskiej Wódki, które zaprasza na trwającą około godziny wycieczkę przez kilka wieków historii trunku, połączoną z degustacją.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *