Śniadanie Hotelarza w Białymstoku

W pierwszym 5-gwiazdkowym hotelu na Podlasiu – Royal Hotel & SPA 28 lutego odbędzie się kolejna debata z cyklu Śniadanie „Hotelarza”, tym razem poświęcona rynkowi hotelarskiemu w Białymstoku. W spotkaniu wezmą udział zaproszeni inwestorzy, właściciele i dyrektorzy generalni białostockich obiektów.


W Białymstoku działa 16 hoteli z ponad 900 pokojami i w ostatnich latach cały czas powstają nowe. W ub.r. otwarto Traugutta 3, wcześniej ibis Styles i Royal, w planach jest Arche Hotel z 211 pokojami i 110-pokojowy hotel właścicieli Royala. Obłożenie hoteli według danych GUS w 2017 r. wynosiło ponad 52 proc. Jak ten rynek wygląda według samych hotelarzy? Jak zmienił się w ciągu ostatnich lat? Jakie wyniki osiągają tam już działające hotele? Co przyciąga nowych inwestorów? Jakie są mocne i słabe strony tego rynku? Jakie bariery rozwoju? Jakie są źródła popytu? Czy bliskość granicy przekłada się na wyniki? O tym wszystkim dyskutować będziemy podczas dziewiątegu już Śniadania „Hotelarza”, po spotkaniach poświęconych rynkom w Lublinie, Bydgoszczy, Olsztynie, Łodzi, Kołobrzegu, Zakopanem, Katowicach oraz na Warmii i Mazurach, a relację z tego spotkania opublikujemy na łamach magazynu.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *