Focus z trzecim hotelem w Bydgoszczy

Jeszcze w tym półroczu rozpoczną się prace przy kolejnym obiekcie Focus Hotels w Bydgoszczy. Hotel powstanie w zrewitalizowanym budynku przy ul. Bernardyńskiej. 10-kondygnacyjny, trzygwiazdkowy obiekt będzie dysponował m.in restauracją, barem, salą fitness, sauną oraz powierzchnią konferencyjną.

Trzeci obiekt Focus Hotels w Bydgoszczy mieścił się będzie w zrewitalizowanym budynku, który dotychczas pełnił rolę 8-piętrowego (10-kondygnacyjnego) biurowca. Przez lata był on siedzibą m.in. spółki Projprzem Makrum. Obecnie dobiegają końca prace projektowe nad opisywaną inwestycją. Prace budowlane powinny wystartować jeszcze w pierwszej połowie bieżącego roku. Inżynierem kontraktu w tej inwestycji będzie CDI Konsultanci Budowlani, a autorem projektu przebudowy jest Piotr Bartkowiak ze studia Architektonika z Bydgoszczy. Obiekt oferował będzie pokoje na 10 kondygnacjach, a pod budynkiem znajdzie się parking. Goście będą mieli do dyspozycji restaurację, bar, salę fitness oraz saunę. W hotelu przewidziano także powierzchnię konferencyjną. Nowy hotel w Bydgoszczy dołączy do dwucyfrowej już rodziny hoteli Focus. Ostatnim obiektem, zrealizowanym przez Sieć Focus Hotels, był hotel w Poznaniu w 2018 roku. W kwietniu ub. roku otwarto zaś obiekt w standardzie premium w Sopocie. Pozostałe hotele sieci zlokalizowane są w Gdańsku, Szczecinie, Chorzowie, Bydgoszczy, Inowrocławiu i Łodzi. W fazie budowy znajdują są dwa kolejne – w Lublinie i Warszawie, które gości zaczną przyjmować kolejno w 2019 i 2020 roku. Ponadto spółka aktywnie negocjuje umowy związane z nowymi otwarciami. - Wierzymy, że znakomita lokalizacja, standard wykończenia oraz szeroka oferta, przyciągną zarówno gości biznesowych, jak i osoby podróżujące w celach turystycznych. Myślę, że obie te grupy klientów szybko docenią to, co wyróżnia naszą markę na tle konkurencji. Jeśli budowany obiekt będzie cieszył się tak dużą popularnością jak nasze pozostałe hotele w Bydgoszczy, to będziemy mogli uznać tę inwestycję za kolejny sukces – mówi Łukasz Płoszyński, wiceprezes zarządu sieci Focus Hotels. Podobnie jak inne hotele sieci Focus, nowy obiekt będzie oferował szybki bezpłatny Internet Wi-Fi w całym budynku oraz darmowy dostęp do sauny i siłowni. Każdy pokój zostanie wyposażony w duże łóżko, przestronną łazienkę, telewizor, biurko do pracy oraz zestaw do parzenia kawy i herbaty. Ponadto goście otrzymywać będą kawę i kanapkę na wynos gratis, tak jak ma to miejsce we wszystkich obiektach sieci. Natomiast dzieci i młodzież do lat 18-stu, zakwaterowane w pokoju z rodzicami lub opiekunami, zgodnie ze standardem marki, będą nocować bezpłatnie.

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *