Otwarto 5-gwiazdkowy Green Mountain Hotel & Apartments…

Grupa Osada Śnieżka otworzyła w Karpaczu 5-gwiazdkowy kompleks Green Mountain Hotel & Apartments z 268 pokojami i apartamentami. To trzeci obiekt grupy po Osadzie Śnieżka w Łomnicy k. Karpacza i Blue Mountain Resort w Szklarskiej Porębie, łącznie z blisko 600 pokojami i apartamentami. W przygotowaniu są 5-gwiazdkowe resorty Platinum Mountain w Szklarskiej Porębie i Crystal Mountain w Wiśle z ponad 820 jednostkami.
Kompleks Green Mountain Hotel & Apartments składa się z 5-gwiazdkowego hotelu oferującego 137 pokoi oraz ze 131 apartamentów w zespole siedmiu budynków wokół hotelu, łącznie na ok. 850 miejsc noclegowych. Obiekt zlokalizowany jest poza centrum miasta w Wilczej Porębie, która niegdyś była samodzielną osadą. Część apartamentów ulokowana jest w dwóch zabytkowych, blisko 100-letnich budynkach. W hotelu znajdują się salon Dr Irena Eris Beauty Partner z ofertą zabiegową, strefa SPA & wellness z basenem, jacuzzi i saunami, a także część konferencyjna o powierzchni 350 m kw. z pięcioma salami w budynku hotelowym. Dwie sale konferencyjne znajdują się również w części apartamentowej. Kompleks oferuje też dwie restauracje – Green w części hotelowej i Alberto z włoską kuchnią w części apartamentowej oraz Lobby Café & Bar. Grupa Osada Śnieżka prowadzi już kompleksy Osada Śnieżka z 344 pokojami i apartamentami pod Karpaczem oraz Blue Mountain Resort w Szklarskiej Porębie z 248 apartamentami. 1 lipca w Szklarskiej Porębie otwarty ma zostać 5-gwiazdkowy Platinum Mountain Resort ze 148 pokojami i 180 apartamentami, łącznie na ok. 1,1 tys. miejsc. W Wiśle rozpoczęła się budowa 5-gwiazdkowego Crystal Mountain Resort z 492 pokojami i apartamentami, na ok. 1,5 tys. miejsc, która zakończona ma być w IV kwartale 2020 r. Wszystkie obiekty sprzedawane są w systemie condo. Inwestor gwarantuje 8 proc. zwrotu rocznie (bez pobytu właścicielskiego) przez 10 lat

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *