FOODEXPO i POLFISH w maju

W Centrum Wystawienniczo-Kongresowym AmberExpo w Gdańsku 29-31 maja odbędą się 15. Międzynarodowe Targi Przetwórstwa i Produktów Rybnych POLFISH – jedyne w Polsce specjalistyczne targi branży rybnej oraz Targi Spożywczo-Gastronomiczne FOODEXPO.

Obok produktów rybnych, mleczarskich, zbożowych i dietetycznych, prezentowane będą produkty regionalne małych i średnich firm, płody z farm i hodowli ekologicznych, lokalne przetwórnie i gospodarstwa, zakłady przetwórstwa trzody, bydła i dziczyzny czy grupy rybackie. Udział w tegorocznej imprezie potwierdzili czołowi polscy producenci oraz importerzy ryb i owoców morza. Oprócz tradycyjnych produktów świeżych, mrożonych, konserwowych, wędzonych, marynowanych, znajdą się także rybne wyroby garmażeryjne i typu convenience. Szeroką ofertę zaprezentują spółdzielnie mleczarskie, producenci napojów alkoholowych i bezalkoholowych, dystrybutorzy przypraw, asortymentu dla piekarstwa i cukiernictwa, mrożonek, bakalii, a nawet kwiatów jadalnych. Kategoria technologii reprezentowana będzie przez producentów oraz dystrybutorów maszyn i urządzeń dla przetwórstwa, jak urządzenia wędzarnicze, systemy chłodzące i pakujące. Nie zabraknie również wyposażenia dla gastronomii i sklepów. Dużą grupę wystawców stanowić będą dostawcy pojemników i opakowań dla firm cateringowych. Właściciele obiektów gastronomicznych znajdą propozycje odzieży ochronnej, uniformów personalizowanych dla pracowników, tekstyliów, naczyń, nowoczesnych urządzeń kuchennych, sztućców, mebli i akcesoriów. Wśród wystawców pojawią się dostawcy kas fiskalnych, czytników kart i urządzeń do etykietowania

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *