Konferencja fitness Passion Education Inspiration w marcu

Piąta edycja konferencji fitness Passion Education Inspiration odbędzie się 16 marca na stadionie PGE Narodowy. Konferencja ma na celu szerzenie ruchu i zdrowego podejścia do fitnessu oraz kulturystyki.

Firma eventowa International Center of EventsII wychodząc naprzeciw problemom branży fitness ze znalezieniem wykwalifikowanych pracowników, będzie prowadzić podczas konferencji PEI Strefę Rekrutacji, której partnerem jest firma Fit Academy – profesjonalna sieć szkół fitness. Jednym z wydarzeń podczas PEI będzie też Ogólnopolski Zjazd Trenerów Personalnych – program prelekcji dla trenerów skupiający się na aspektach współpracy z klientami i promocją w sieci. Zgromadzi ono ponad 250 trenerów personalnych z Warszawy i województwa mazowieckiego. W Strefie Rekrutacji dla trenerów i fizjoterapeutów managerowie stref fitness w obiektach rekreacyjnych oraz przedstawicieli klubów fitness będą mieli szansę wystąpić w roli rekruterów jako potencjalni pracodawcy, do których będą mogli zgłaszać się trenerzy z CV. •

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *