100 hoteli Indigo w 15 lat. Kolejnych 100 powstać ma w 5 lat

Indigo Berlin East Side Gallery to setny hotel otwarty pod butikową marką Indigo należącą do sieci IHG. W ciągu pięciu lat IHG planuje otwarcie kolejnych 100. Wkrótce otwarte zostaną hotele w Mediolanie, Stratfordzie, Dubaju, Miami i Coachella w Kalifornii.

Wszystkie zdjęcia: Indigo Berlin East Side Gallery

Pierwszy hotel pod marką Indigo otwarty został w 2004 r. w Atlancie. Dziś marka obecna jest w 20 krajach. Najwięcej hoteli działa w USA (ponad 50) oraz w Europie (ok. 30, z czego połowa w Wlk. Brytanii). W 2016 r. otwarto w Krakowie pierwszy hotel Indigo w Polsce, a w 2017 powstał następny w Warszawie, następny planowany jest we Wrocławiu. W kolejnych latach marka zadebiutuje w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Peru, Australii, Indiach, Nowej Zelandii, Korei Południowej, Japonii i Wietnamie. Indigo to marka hoteli butikowych działająca w segmencie wyższym. Zgodnie z założeniem marki każdy hotel Indigo jest inny, dopasowany do sąsiedztwa, w którym powstaje. Wystrój każdego hotelu inspirowany jest lokalną kulturą, charakterem i historią okolicy. Mottem tej marki jest „Travel like an explorer. Stay like a local” („Podróżuj jak odkrywca. Mieszkaj jak miejscowy”).


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *