Joanna Kaszubowska dyrektor generalną Sofitel Grand Hotel Sopot

Joanna Kaszubowska, dotychczasowa dyrektor Hotelu SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie na Mazurach, 1 marca obejmie stanowisko dyrektor generalnej hotelu Sofitel Grand w Sopocie.  Zastąpi Gregory’ego Millona, który pełnił tę funkcję przez ostatnie pięć lat, a teraz został dyrektorem hotelu Molitor MGallery by Sofitel  w Paryżu.

Joanna Kaszubowka z branżą hotelarską związana jest od początku XXI wieku, z czego przez większość czasu z siecią Orbis. Zaczynała w dziale F&B w hotelach ibis Częstochowa i ibis Poznań jako kierownik restauracji. W latach 2004-2007 była zastępcą dyrektora generalnego ibisa Poznań Centrum, a przez kolejne dwa lata dyrektorem tego hotelu.  W latach 2009-2011 zarządzała hotelem Mercure Mrongovia w Mrągowie, a w latach 2011-2013 była zastępcą dyrektora hotelu Novotel Gdańsk Centrum.  Od lipca 2013 roku zarządzała 5-gwiazdkowym Hotelem SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie k. Ostródy.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *