22. edycja Hotel Investment Forum w Berlinie

Już za niecały miesiąc w dniach 4-6 marca  w hotelu InterContinental odbędzie się 22 edycja Międzynarodowego Forum Inwestycji Hotelarskich (The International Hotel Investment Forum – IHIF), największej i najważniejszej konferencji hotelarskiej w Europie.

W tym roku organizatorzy spodziewają się ponad 2 300 uczestników z ponad 80 krajów. Program konferencji koncentruje się wokół nowych strategii rozwoju dla rynków lokalnych, zarządzania, strategii operacyjnych i alternatywnych form zakwaterowania.

Jak wyjaśniają organizatorzy na globalnym rynku hotelarskim nadal utrzymuje się dobra koniunktura, mimo że jest ekonomiczny i geopolityczna niepewność oraz zachowania i potrzeby klientów zmieniają się. Inwestorzy hotelowi bardziej niż kiedykolwiek szukają nowych strategii, aby przystosować się do zmian. Odpowiedź mają stanowić dyskusje panelowe toczone przez liderów rynku z całego świata.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *