Royal Tulip w Unique Tower przy Grzybowskiej

Unique Apartments, spółka zależna firmy Marvipol Development, podpisała list z Louvre Hotels Group w sprawie umowy franczyzy dotyczącej budynku przy ul. Grzybowskiej 51 w Warszawie, powstającego w ramach inwestycji Unique Tower z 500 apartamentami.

List intencyjny zawiera w szczególności postanowienie, że w budynku będzie prowadzona działalność apartamentów na wynajem pod marką Royal Tulip Apartments. Unique Apartments będzie zarządzać obiektem a LHG będzie franczyzodawcą. Unique Apartments i LHG postanowiły o prowadzeniu negocjacji warunków współpracy na zasadzie wyłączności i dołożeniu wszelkich starań, aby zawarcie umowy franczyzy nastąpiło w terminie do 13 kwietnia. Kompleks Unique Tower, który ma zostać oddany w II połowie 2021 r., będzie zawierać 448 lokali na wynajem w systemie condo oraz 58 do klasycznej sprzedaży. Przy Grzybowskiej działają już Leonardo Royal, ibis Styles, Hilton, Westin, Radisson Collection, a powstają kolejne w Liberty Tower (Radisson Red) i Atlas Tower przy Hiltonie z mieszkaniami na wynajem. Planowany jest Puro Hotel z ok. 350 pokojami. Do tego Royal Tulip w Unique Tower. Czyli na sam rynek przy ul. Grzybowskiej, na którym było już ponad tysiąc pokoi w najbliższym czasie wejdzie tysiąc kolejnych.

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *