Ireneusz Czerski z Mikołajek do Marine w Kołobrzegu

Ireneusz Czerski, przez ostatnie sześć lat dyrektor pięciogwiazdkowego hotelu Mikołajki, objął stery w hotelu Marine w Kołobrzegu należącym do Zdrojowej Hotels. Zastąpił na tym stanowisku Monikę Murawska, która jak pisaliśmy wcześniej przeszła do sieci Puro. Czerskiego w Mikołajkach zastąpił natomiast Tomasz Jagier, jego dotychczasowy zastępca.

Ireneusz Czerski posiada ponad 10-letnie doświadczenie na stanowiskach kierowniczych w hotelarstwie zdobywane m.in. w hotelach Masuria i Star Dadaj na Mazurach. Od sierpnia 2012 roku wprowadzał na rynek a później zarządzał należącym do Inpro SA z Gdańska pierwszym w Mikołajkach pięciogwiazdkowym, liczącym 102 pokoje hotelem Mikołajki na Ptasiej Wyspie. Obiekt od ubiegłego roku zarządzany jest przez firmę operatorską Doby Hotel, należącą do Leszka Mięczkowskiego. Sprzedany w systemie condo i zarządzany przez Zdrojową hotel Marine to otwarty w 2010 roku 231-pokojowy, pięciogwiazdkowy hotel leżący w pierwszej linii brzegowej w Kołobrzegu.

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *