Bydgoszcz: sieć Focus Hotels buduje trzeci obiekt…

Sieć Focus Hotels należąca do Grupy Kapitałowej Immobile otworzy swój kolejny hotel w Bydgoszczy. Obiekt powstanie w zrewitalizowanym budynku przy ul. Bernardyńskiej, który dotychczas pełnił funkcję biurowca spółki Projprzem Makrum.Nowy ośmiopiętrowy hotel Focus nad rzeką Brdą będzie dysponował m.in. restauracją, barem, salą fitness, sauną oraz powierzchnią konferencyjną i podziemnym parkingiem. Obecnie dobiegają końca prace projektowe, a przebudowa budynku powstałego w połowie lat 60. powinna się zacząć w pierwszej połowie roku. Budynek był dotąd siedzibą firmy Projprzem, która została przejęta przez Grupę Kapitałową Immobile i przenosi się wraz z innymi spółkami grupy do nowo wybudowanego biurowca. – Wierzymy, że znakomita lokalizacja, standard wykończenia oraz szeroka oferta przyciągną zarówno gości biznesowych, jak i osoby podróżujące w celach turystycznych.

Myślę, że obie te grupy klientów szybko docenią to, co wyróżnia naszą markę na tle konkurencji – mówi Łukasz Płoszyński, wiceprezes zarządu Focus Hotels. Obecnie sieć Focus składa się z dziewięciu hoteli, w tym dwóch w Bydgoszczy. Po otwarciu nowego hotelu zamknięty zostanie 2-gwiazdkowy obiekt z 36 pokojami, który przeznaczony zostanie na cele mieszkaniowe. W tym roku otwarty ma zostać kolejny Focus Hotel w Lublinie, a w przyszłym roku w Warszawie. Focus Hotels posiada także biuro handlowe w Bukareszcie, które odpowiada za rozwój sieci na terenie Rumunii, Węgier, Czech oraz Słowacji

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *