Na Ochocie ruszyła budowa Hamptona by Hilton

Rozpoczęła się budowa hotelu Hampton by Hilton na Ochocie w Warszawie obok Centrum Handlowego Reduta i Decathlonu. Inwestorem jest spółka ASF z wietnamskim kapitałem z Wólki Kosowskiej.

Hampton by Hilton Reduta przy ul. Mszczonowskiej ma zostać otwarty pod koniec 2020 r. Dysponował będzie ok. 150 pokojami. O planach tego hotelu pisaliśmy równo dwa lata temu w wydaniu 03/2017 „Hotelarza”. Ostatnio na działce zaczęły się roboty ziemne. Franczyzobiorcą jest spółka ASF, na czele której stoi Tri Tue Dao, m.in. członek zarządu Stowarzyszenia Wspierania Przedsiębiorczości w Wólce Kosowskiej oraz Stowarzyszenia Przedsiębiorców Wietnamskich w Polsce.

Będzie to czwarty Hampton w Warszawie po hotelach w centrum, przy lotnisku i na tzw. Mordorze. Nieoficjalnie mówi się o planach kolejnego Hamptona między Dworcem Wschodnim a fabryką Wedla. Obecnie w Polsce działa 11 hoteli Hampton by Hilton, a w przygotowaniu jest następnych 6-7.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *