Walter Herz rozbudowuje departament hotelowy

Andrzej Szymczyk objął stanowisko associate director hospitality department w agencji doradztwa ds. nieruchomości komercyjnych Walter Herz. Rozbudowa utworzonego ponad rok temu działu hotelowego stanowi kontynuację procesu wdrażania strategicznych zmian w strukturze firmy.


Andrzej Szymczyk posiada ponad 15-letnie doświadczenie w pracy na rynku nieruchomości hotelowych. Karierę rozpoczął w USA, a następnie kontynuował ją w Londynie, m.in. w takich hotelach jak Hilton London Paddington i The Cumberland, jednym z największych londyńskich hoteli. Pracował również jako dyrektor sprzedaży i marketingu w hotelu Narvil Conference & Spa oraz 5-gwiazdkowym hotelu Pałac Ciekocinko Resort & Wellness. Odpowiadał także za rozwój start-upu meeting.pl, umożliwiającego zakup i organizację eventów on-line, jak również za rozwój sieci sprzedaży rozwiązań technologicznych dla obiektów hotelowych globalnej firmy Tink Labs na polskim i ukraińskim rynku.

Andrzej Szymczyk jest odpowiedzialny w Walter Herz m.in. za realizację strategii firmy w dziedzinie doradztwa inwestycyjnego oraz wdrożenie standardów związanych z obsługą inwestorów z segmentu hotelowego. Będzie koordynował pracę teamu w zakresie przygotowania prognoz i analiz lokalizacyjnych oraz finansowych, jak również sporządzania raportów dotyczących rynku nieruchomości hotelowych. – Cieszymy się, że Andrzej dołączył do zespołu Walter Herz. Jego bogate doświadczenie zdobywane, zarówno w Polsce, jak i na rynkach brytyjskim i amerykańskim pozwoli wzmocnić pozycję naszej firmy, jeśli chodzi o doradztwo strategiczne dla podmiotów związanych z segmentem nieruchomości hotelowych. Nasi klienci, którzy poszukują różnych opcji optymalizacji biznesu, dzięki jego wszechstronnej wiedzy zyskają zaś nieocenione wsparcie – uważa Bartłomiej Zagrodnik, partner zarządzający w Walter Herz.

Walter Herz jest wiodącym na rynku, polskim podmiotem od 7 lat prowadzącym działalność w sektorze nieruchomości komercyjnych na terenie całego kraju. Firma świadczy kompleksowe, specjalistyczne usługi w zakresie doradztwa inwestycyjnego. Zapewnia pełną obsługę firmom oraz instytucjom związanym z rynkiem nieruchomości.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *