Z Pekinu do Zakopanego – wybrano dyrektora Radisson Blu Hotel & Residences

Dyrektorem generalnym Radisson Blu Hotel & Residences w Zakopanem, który otwarty ma być być w tym roku, został Nino Rosenlund, który przez siedem lat zarządzał Radissonem Blu w Krakowie, a ostatnio hotelem tej marki w Pekinie.

Pochodzący z Danii  Nino Rosenlund branżą hotelarską związany jest od 1990 r. Pracował w działach gastronomii hoteli sieci IHG w Niemczech, Rumunii, Uzbekistanie i Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Do sieci Carlson Rezidor (obecnie Radisson Hotel Group) dołączył w 2007 r. obejmując stanowisko zastępcy dyrektora w Radisson SAS we Frankfurcie. W 2008 r. został dyrektorem generalnym hotelu Radisson Blu w Krakowie.  Na początku 2015 r. objął stanowisko dyrektora Radissona Blu w duńskim Aarhus, a w połowie 2017 r. zaczął zarządzać Radissonem Blu w Pekinie. Posiada czarny pas w karate Shotokan. Radisson Blu Hotel & Residences na zboczu Antałówki przy Bulwarach Słowackieg poza centrum Zakopanego składał się będzie z dwóch oddzielnych budynków:158-pokojowego hotelu i 68 apartamentów. Umowę na jego zarządzanie sieć Radisson podpisała w połowie 2014 r. Inwestorem jest spółka Polonia Tatry.

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *