Dolny Śląsk z nową dyrektor regionalną IGHP

Nową dyrektor regionalną Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego w województwie dolnośląskim została Joanna Stypa-Loręc, która zarządza dwoma wrocławskimi hotelami Patio i Duet.

Karierę zawodową rozpoczęła w firmie Exbud Wrocław, będącej właścicielem hotelu Exbud. Od 2005 roku pełniła funkcję managera ds. marketingu i sprzedaży w CRH Patio, będącej właścicielem odkupionych od Exbudu dwóch 3-gwiazdkowych hoteli w centrum miasta: Patio (d. Exbud Hotel) i Duet. W 2016 roku objęła stanowisko dyrektora hoteli i prezesa spółki. –  Rynek hotelarski na Dolnym Śląsku ma wciąż ogromny potencjał rozwojowy. Jako dyrektor regionalna IGHP skupię się na upowszechnieniu działań Izby w województwie oraz na częstszej komunikacji pomiędzy hotelarzami z mojego regionu. Będę dążyć także do zacieśniania współpracy z władzami samorządowymi i reprezentować członków Izby we wspólnych rozmowach - mówi Joanna Stypa-Loręc. Na stanowisku dyrektora regionalnego IGHP na Dolnym Śląsku, zastąpiła Macieja Knyrka, który został konsultantem firmy Hotel Professionals Management Group, przygotowujacej do otwarcia aparthotel Molo Park w Mielnie. Maciej Knyrek w Izbie jako członek Rady IGHP.

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *