W połowie roku ibis Styles Nowy Targ w klimacie górskiego szlaku

Hotel ibis Styles Nowy Targ ze 106 pokojami zostanie otwarty w połowie tego roku. Tematem przewodnim będzie górski szlak, gdyż to właśnie na Podhalu istnieje najstarszy znakowany szlak turystyczny.– Nie wszyscy wiedzą, że polską metodykę znakowania szlaków górskich uznano za modelową i zaakceptowano w innych krajach europejskich. To dzięki współpracy z Europejskim Związkiem Wędrownictwa obecny system międzynarodowych szlaków pieszych w górach wykorzystał przede wszystkim nasze PTTK-owskie doświadczenia i bazę merytoryczną oraz techniczną. Historia i kultura Podhala są niezwykle ciekawe i inspirujące. Stąd też koncepcja, aby górskie szlaki były tematem przewodnim wnętrz hotelu – tłumaczy Michał Rubiś, dyrektor ibisa Styles Nowy Targ. W hotelu znajdzie się restauracja, bar, strefa wellness z basenem i jacuzzi oraz ponad 500 m kw. powierzchni konferencyjno-bankietowej. Obecnie inwestycja jest na etapie wykańczania wnętrz. Inwestorem hotelu jest spółka AW Invest, należąca do Agnieszki i Wiesława Wojasów, właścicieli firmy obuwniczej Wojas oraz m.in. hoteli Grand Stamary i Skalny w Zakopanem.

Właściciel hotelu ibis Styles Nowy Targ korzysta z umowy doradztwa hotelowego oferowanej przez Grupę Orbis. – Rozpoczynając współpracę z międzynarodową siecią ibis Styles, inwestor decyduje się spełnić wymagania m.in. w zakresie bezpieczeństwa i jakości. Bez wsparcia ekspertów z naszej strony zrealizowanie tych oczekiwań może się okazać czasochłonne i kosztowne – wyjaśnia Aleksandra Wójcik z Grupy Orbis i Accor. – Budowa hotelu to skomplikowany proces. Na każdym etapie mogą pojawić się problemy i błędy, które będą generować dodatkowe koszty zarówno na etapie powstawania hotelu, jak i podczas jego funkcjonowania. Nasz partner strategiczny Accor ma cenne doświadczenie w branży hotelarskiej, portfolio z setkami hoteli, resortów wypoczynkowych na całym świecie oraz wielu ekspertów. Tym wszystkim dzielimy się z inwestorami i właścicielami hoteli. •

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *