ibis Słupsk przyjmie gości w 2021 roku

Orbis zawarł umowę franczyzy na otwarcie w 2021 r. hotelu ibis w Słupsku z 60 pokojami z możliwością rozbudowy w przyszłości. W hotelu znajdzie się restauracja Winestone oraz powierzchnia konferencyjno-bankietowa. ibis Słupsk będzie pierwszym hotelem sieciowym w tym mieście.

Ibis Słupsk zlokalizowany będzie w sąsiedztwie centrum handlowego i starówki. – Razem z Grupą Orbis i Accor stworzymy nowoczesny hotel pod znaną i lubianą marką ibis. Słupsk jest dynamicznie rozwijającym się pięknym miastem położonym na obszarze słupskiej specjalnej strefy ekonomicznej, która potrzebuje takiego markowego hotelu dla osób podróżujących zarówno w celach biznesowych, jak i wypoczynkowych – mówi Adam Melewski, prokurent w spółce C2M3K z Warszawy, która jest franczyzobiorcą projektu. To spółka należąca do właścicieli Fabryki Przetworów Rybnych Mieszko. – Pomorze ma ogromny potencjał turystyczny i biznesowy. Rynek pomorski szybko się rozwija i przyciąga coraz więcej międzynarodowych marek. Bardzo się cieszymy, że coraz więcej inwestorów wybiera dobrze znane marki grupy Accor, która oferuje dzisiaj najbardziej kompleksowe portfolio, właściwie w każdym segmencie hoteli – mówi Jacek Stasikowski, dyrektor ds. rozwoju grupy Accor i Orbis w Polsce. •

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *