Targi Gastro Invets Hotel ruszają

W trwających w dniach 19–22 października br. ruszają poznańskie targi Gastro Invest Hotel. Udział w nich zapowiedziało blisko 80 firm. Ich ekspozycja zlokalizowana zostanie w pawilonie 5 – w bezpośrednim sąsiedztwie stanowisk konkursowych.

Z myślą o fachowej publiczności przygotowany został obszerny program wydarzeń, na który składać się będą bezpłatne konferencje i szkolenia. 20 października br. odbędzie się VII edycja konferencji Gastro–Invest–Hotel pod hasłem „Nowy wymiar hotelarstwa w Europie”. Zaplanowane zostało także seminarium Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Przemysłu Spożywczego poświęcone systemom bezpieczeństwa żywności oraz przygotowywane wspólnie z Polskim Zrzeszeniem Hoteli „Forum Hotel Market” (cykl seminariów, konferencji i spotkań branżowych). Gości targowych zapraszać będą aż cztery karczmy serwujące dania regionalne: kuchnia pomorska – restauracja Hotelu Bartan w Gdańsku, kuchnia warmińsko-mazurska i śląska – restauracja Hotelu Park Olsztyn, kuchnia wielkopolska – Gospoda Pod Koziołkami w Poznaniu, kuchnia włoska – Trattoria Duetto – Poznań. Integralną częścią Gastro Invest jest także Tour Salon.

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *