Four Points by Sheraton na Służewcu otwarty

W zagłębiu biurowym na warszawskim Służewcu przy ul. Suwak otwarty został hotel Four Points by Sheraton ze 190 pokojami, częścią konferencyjną o powierzchni ok. 350 m kw., restaurację z barem oraz centrum fitness. To drugi hotel w tym roku otwarty na Służewcu po 164-pokojowym Vienna House, trzeci w Warszawie uruchomiony od stycznia i nie jedyny w stolicy, który dzisiaj przyjął pierwszych gości...

Four Points by Sheraton Mokotów to pierwszy hotel pod tą należącą do sieci Marriott International marką w Polsce. Pokoje urządzone są w stylu modern vintage i wyposażone m.in. w 55-calowe telewizory. Cena standardowego pokoju wynosi w pierwszych tygodniach 263-293 zł w dni powszednie. Hotel dysponuje pięcioma salami konferencyjnymi, wszystkie z dostępem do światła dziennego, największa sala może pomieścić 250 osób. Restauracja Suwak 7 oferuje dania kuchni regionalnej, a bar piwa rzemieślnicze. Dyrektorem generalnym Four Points by Sheraton Mokotów jest Kamil Kaźmierkiewicz, który wcześniej pełnił funkcję zastępcy dyrektora kompleksu hotelowo-konferencyjnego MCC Mazurkas Conference Center w Ożarowie. Inwestorem hotelu jest spółka Mokotów Business & Airport Hotel, wchodząca w skład grupy inwestycyjnej realizującej również budowę hotelu Seaside Park Kołobrzeg (otwarty ma być w tym roku), a w dalszym etapie planującej budowę hotelu w Zakopanem. Wszystkimi projektami, na zasadzie asset&project management, zarządza grupa doradcza hotelAG.

Four Points by Sheraton Mokotów to trzeci hotel w dzielnicy biurowej na Służewcu. W ub.r. otwarty został Hampton by Hilton, a w tym Vienna House. Trwa budowa Holiday Inn Express, który otwarty ma zostać w przyszłym roku, ruszają też prace przy Holiday Inn, dwumarkowym kompleksie Residence Inn – Moxy oraz Focus Premium. Łącznie dysponować będą ok. 1,2 tys. pokoi.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *