Ruszył Arche Hotel Geologiczna w Warszawie

Dziś pierwszych gości przyjął 3-gwiazdkowy Arche Hotel Geologiczna w Warszawie, na granicy Ochoty i Włoch, z 70 pokojami hotelowymi i 10 hostelowymi, a także „oldschoolowymi” automatami do gier typu Pack Man i Mario Bros, 150 m kw. powierzchni konferencyjnej, restauracją Wydawka oraz parkingiem podziemnym. Zlokalizowany jest przy otwartym w ub.r. Arche Hotelu Krakowska z 344 pokojami i Golden Tulip Airport.

Na sześciu piętrach znajduje się 49 pokoi dwuosobowych, 7 dwuosobowych o podwyższonym standardzie z widokiem na lotnisko i z aneksami kuchennymi, 8 jednoosobowych oraz 6 apartamentów z aneksami kuchennymi, a także 10 pokoi wieloosobowych. Cena standardowego pokoju w tym tygodniu wynosi 180 zł. Pokoje zaprojektowane są w nowoczesnym stylu z betonowymi ścianami i sufitami, drewnianymi podłogami, dużą ilością bieli i szarości oraz elementami złota i granatu.  W pokojach i na korytarzach goście mają możliwość obejrzenia kolekcji obrazów sztuki nieprofesjonalnej pochodzącej z Fundacji Leny Grochowskiej. W hotelu znajdują się trzy sale konferencyjne o łącznej powierzchni 150 m kw.  z dostępem do światła dziennego. Podziemny parking posiada 40 miejsc, przed hotelem znajduję się 10 dodatkowych miejsc parkingowych. Restauracja Wydawka oferuje krótką kartę menu, w której znajdują się kanapki z różnego rodzaju pieczywem m.in. brioszkę z serem kozim i figami, zupy, makarony oraz mięsa. W okresie wiosenno-letnim udostępniany jest taras z dostępem do dań z grilla.  W barze serwowane są piwa draftowe. Dyrektorem hotelu jest Małgorzata Gipsiak, poprzednio zastępca dyrektora generalnego i kierownik gastronomii w Golden Tulip Airport, znajdującym się tuż obok Arche Geologiczna. To czwarty hotel Grupy Arche w Warszawie po Puławska Residence, Arche Krakowska i Arche Poloneza.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *