Z IBB do Focusa Premium w Lublinie. Z Narvila do Lublinianki.

Marcin Ankiersztejn, kierujący ostatnio hotelem IBB Grand Hotel Lublinianka, objął stanowisko dyrektora generalnego powstającego w Lublinie 4-gwiazdkowego hotelu Focus Premium, którego otwarcie planowane jest w maju tego roku. Na czele Lublinianki stanął z kolei Michał Bienias, związany dotychczas m.in. z hotelami Narvil, a wcześniej DoubleTree by Hilton Wrocław.

Marcin Ankiersztejn posiada kilkunastoletnie doświadczenie w branży hotelowej zdobywane m.in. w hotelach Senator i Holiday Inn Józefów gdzie pełnił stanowiska zastępcy dyrektora generalnego, zarządzał także jako dyrektor generalny przez ponad 5 lat 178 pokojowym Windor Palace w Jachrance. Od sierpnia 2015 roku kierował historycznym, czterogwiazdkowym hotelem IBB Grand Hotel Lublinianka, będącym częścią sieci hotelowej IBB Hotel Collection, która w naszym kraju posiada w portfolio 3 obiekty. 4-gwiazdkowy hotel Focus Premium, którego otwarcie planowane jest w maju tego roku dysponować będzie 75 pokojami. Jego inwestorem jest lubelska spółka ARP, z którą sieć podpisała umowę dzierżawy na 15 lat. Hotel powstaje w centrum miasta przy ulicy Podzamcze, a znajdzie się w nim 400 mkw. powierzchni konferencyjnej, restauracja, bar, sauna i siłownia oraz parking podziemny. Michał Bienias, który objął stanowisko dyrektora generalnego IBB Grand Hotel Lublinianka, to również doświadczony manager związany wcześniej z działami sprzedaży hoteli. Przez trzy lata jako dyrektor sprzedaży związany był z Novotelem Warszawa Centrum, by następnie kierować sprzedażą Grupy CFI, później hoteli Ossa, DoubleTree by Hilton Wrocław, a przez ostatni rok Narvil Conference & SPA.

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *