Orbis rozwija sieć hoteli w Bułgarii

Grupa Orbis, strategiczny partner Accor, rozwija sieć hoteli w Bułgarii. Podpisana została umowa o zarządzanie pierwszym hotelem ibis Styles w tym kraju.


- Hotel ibis Styles Sofia City zaoferuje 116 pokoi i powita pierwszych gości w 2021 roku. W Sofii nie ma jeszcze takiego produktu hotelowego jak ibis Styles, a ze względu na wyjątkowe połączenie korzyści, takich jak nowoczesna koncepcja, zaawansowana technologia i najlepsze międzynarodowe praktyki jesteśmy przekonani, że ta marka będzie  trafionym wyborem dla tej lokalizacji. Hotel ibis Styles wzbogaci standardy jakości bułgarskiego przemysłu rozrywkowego i MICE. Ta nowa inwestycja będzie wsparciem lokalnej gospodarki i stworzy nowe miejsca pracy. - powiedziała Radina Stoyanova, kierownik projektu hotelowego.

Hotel będzie się mieścić w wielofunkcyjnym kompleksie łączącym skrzydło hotelu, część biurową i zaplecze konferencyjne z salą dla ponad 300 osób.

ibis Styles Sofia City będzie zlokalizowany w nowej, dynamicznej części Sofii, gdzie czas jest jednym z najcenniejszych aktywów dla nowych firm – w bulwarze Tsarigradsko shose w pobliżu Sofia Tech Park, centrum handlowego i portu lotniczego Sofia oraz kilka minut od centrum miasta. To właśnie zegarki i zegary będą głównym motywem aranżacji wnętrz tego nowego hotelu. - dodaje Radina Stoyanova.

Orbis, ze swoim strategicznym inwestorem Accor, jest wiodącą grupą hotelową w Europie Wschodniej. Pojawienie się w Sofii znanej międzynarodowej marki ibis Styles, oferującej innowacyjność i nowe doświadczenie hotelowe, potwierdza dynamikę naszej strategii rozwoju w Europie Południowo-Wschodniej. Jesteśmy zaszczyceni, że lokalny renomowany inwestor zdecydował się dołączyć do grupy Accor. ibis Styles to silna marka hotelowa, która znajduje się 20% powyżej swojej kategorii pod względem postrzegania marki. - skomentował Frank Reul, szef działu rozwoju Orbis i Accor Eastern Europe.

ibis Styles to ekonomiczna marka grupy Accor. Na świecie działa już pod tą marką ponad 470 hoteli.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *