Powstanie Campanile na Żeraniu

Inwestor hotelarski Artur Kozieja kupił 2-gwiazdkowy hotel Grot na Żeraniu z 50 pokojami. Planuje go powiększyć o 105 pokoi i wprowadzić pod markę Campanile w ciągu najbliższego roku. Rozbudowę planuje w technologii modułowej.

Hotel Grot zlokalizowany jest obok mostu Grota-Roweckiego przy EC Żerań oraz Trasie Toruńskiej w pobliżu nowego centrum kongresowo-targowego na Żeraniu. Otwarty został w 1993 r. Posiada trzy klimatyzowane sale konferencyjne i możliwości organizowania imprez okolicznościowych od 12 do 100 osób. Artur Kozieja otworzył w ub.r. hotele Metropolo by Golden Tulip w Krakowie i Lake Hill Resort & Spa w Sosnówce k. Karpacza.  Jak tłumaczył w wywiadzie dla styczniowego „Hotelarza”, chce rozwijać swoją aktywność hotelarską przez kupowania starych albo niedokończonych hoteli i wprowadzanie je pod globalne marki. Wkrótce ogłosić ma swoje kolejne inwestycje. Artur Kozieja będzie panelistą na zbliżającej się konferencji HIT – Hotel Investment Trends 30 maja w hotelu Renaissance w Warszawie.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *