Inspiracje przestworzami w ibis Styles Warszawa West

Otwarty w grudniu ubiegłego roku (pisaliśmy o tym TUTAJ) hotel ibis Styles Warszawa West w Morach pod Warszawą oferuje gościom 100 pokoi oraz dodatkowe udogodnienia, takie jak bar z kręgielnią czy SPA. Położenie obiektu w pobliżu tunelu aerodynamicznego stało się inspiracją do tego, aby jego wnętrza nawiązywały do… pobytu w przestworzach.

Wnętrza hotelu ibis Styles Warszawa West nawiązywać mają do emocji, jakie towarzyszą podczas skoków ze spadochronem. Inspiracją do nadania obiektowi motywu związanego z przestworzami było bliskie sąsiedztwo tunelu aerodynamicznego. Temat przewodni znajduje swoje odzwierciedlenie w hotelowych pokojach, w których dekoracje ścienne i kolorystyka przywodzić mają na myśl, charakterystyczne dla powietrznych przygód, połączenie adrenaliny i beztroski.

W 100 pokojach, powietrzne inspiracje zostały wyrażone poprzez kolorystykę – wykorzystanie szarości, bieli i błękitu daje poczucie przestrzeni i spokoju. Paletę użytych barw uzupełniają żółte, pomarańczowe i fioletowe akcenty. Nad wezgłowiem łóżek znajdują się fototapety, przedstawiające nurkowanie w przestworzach. Całość dopełniają kolorowe krzesła i pufy oraz wykładzina w geometryczne wzory. Za projekt odpowiada pracownia AGK Architekci AW.

ibis Styles Warszawa West położony jest w pobliżu autostrady Poznań-Warszawa, bezpośrednio przy trasie S8. Oferuje m.in. sześć sal konferencyjnych o łącznej powierzchni 460 m kw., restaurację z kuchnią polską i międzynarodową, strefę wellness & Spa z siłownią, sauną, łaźnią, kabiną na podczerwień, wanną z hydromasażem i solarium oraz strefę rozrywki, gdzie dostępna jest kręgielnia, stół bilardowy i inne gry. Rest Hotel, z którego powstał ibis Styles West otwarty został w 1999 r. i dysponował 110 pokojami, centrum konferencyjnym i centrum odnowy biologicznej.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *