Ewa Michałowska dyrektorem IBB Andersia Hotel w Poznaniu

Ewa Michałowska od kilkunastu lat związana z branżą hotelarską, została dyrektorem generalnym hotelu IBB Andersia w Poznaniu.

Pracowała w sieci Domina Hotels & Resorts w Poznaniu, Mediolanie i Egipcie, a także w hotelach Sheraton Suites i Ocean Key Resort na Florydzie. Od 2008 do 2011 roku była dyrektorem poznańskiego oddziału firmy Netmedia Business Travel, a przez kolejnych sześć lat dyrektorem poznańskiego hotelu IOR. W ramach firmy doradczej FK Consulting zajmowała się procesami restrukturyzacji i poprawy efektywności finansowej w hotelach. zajmowała się procesami restrukturyzacji i poprawy efektywności finansowej w hotelach. Posiada doświadczenie w pracy na stanowisku hotel managera, revenue managera oraz managera sprzedaży MICE. Zarządzała tożsamością marki hotelu oraz zasobami ludzkimi. Od października 2017 revenue manager na Polskę międzynarodowej sieci IBB Hotel Collection i zastępca dyrektora hotelu iBB Andersia w Poznaniu, w którym od kwietnia 2019 objęła stanowisko dyrektora. Poprzedni dyrektor Marcin Woźniak rozstaje się z siecią.

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *