W Lublinie 1 maja otwiera się Focus Premium Hotel

1 maja otwarty zostanie 4-gwiazdkowy Focus Hotel Premium Lublin z 77 pokojami, 400 m kw. powierzchni konferencyjnej, sauną, restauracją z kuchnią międzynarodową oraz barem. To 11 obiekt sieci Focus Hotels i piąty w podwyższonym standardzie Premium. W Lublinie powstają kolejne cztery hotele.

Hotel zlokalizowany jest w sąsiedztwie Zamku Lubelskim i Starego Miasta przy ul. Podzamcze. Inwestorem jest lubelska spółka ARP, z którą sieć Focus Hotels podpisała umowę dzierżawy na 15 lat. Czynsz dzierżawy w całym okresie wyniesie ok. 23 mln zł (ok. 55 zł od pokoju dziennie). Dyrektorem hotelu jest Marcin Ankiersztejn, który od 2015 r. zarządzał IBB Grand Hotelem Lublinianka (więcej TU). W Lublinie pod koniec ub.r. otwarty został Arche Hotel ze 132 pokojami, jesienią Lubhotel z 58 pokojami, a w 2017 r. Hampton by Hilton ze 121 pokojami. W kwietniu tego roku w centrum miasta ruszył 2-gwiazdkowy hotel Lublin z 23 pokojami, a jesienią otwarty ma zostać ibis Styles ze 110 pokojami. Ogłoszono też plany budowy 130-pokojowego B&B Hotelu, 120-pokojowego Moxy sieci Marriott i 100-pokojowego hotelu niezależnego w byłym Młynie Krauzego.

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *