A tak będzie w Holiday Inn Express w Jasionce

Projekt pokoi został opracowany zgodnie ze standardami sieci InterContinental Hotels Group, z którą spółka PHH podpisała umowę franczyzową w sprawie hotelu Holiday Inn Express.W obiekcie o powierzchni prawie 4 tys. m kw. do dyspozycji gości dostępne będą 42 pokoje typu double (łóżko podwójne), 38 pokoi typu double+sofa (łóżko podwójne wraz z rozkładaną sofą) oraz 40 pokoi typu twin (dwa pojedyncze łóżka). Goście hotelu będą mieli możliwość wyboru jednego z dwóch schematów koloru wyposażenia pokoi – Warm lub Bright, które są najnowszym odzwierciedleniem IV generacji wystroju wnętrz dla marki Holiday Inn. Dla osób, które wybiorą pierwszy z tych rodzajów, hotel oferuje stonowaną kolorystykę o wiodącym morskim akcencie z czerwonymi elementami wyposażenia, a dla tych drugich orzeźwiające kolory wiosny. Powtarzalnym elementem wszystkich pokoi są meble w kolorystyce naturalnego wiązu Tossini.

Każdy pokój wyposażony jest w drzwi o podwyższonej izolacyjności akustycznej, które gwarantują komfort wypoczynku, tak samo jak wygodne łóżka, które można spotkać w obiektach tej marki na całym świecie. Duże okna typu porte-fenêtre zapewnią widok na dynamicznie rozwijający się rzeszowski park naukowo-techniczny. Ekonomiczne hotele marki Holiday Inn nastawione są na klientów biznesowych korzystających z popularnych rozwiązań technologicznych, dlatego każdy pokój wyposażony jest w znaczną liczbę gniazd USB, a w całym hotelu dostępne jest bezpłatne Wi-Fi oraz bezprzewodowe ładowarki telefoniczne w częściach wspólnych. Hotel przyjmie pierwszych gości jeszcze w tym roku

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *