IHIF w Berlinie

Ponad 2,5 tys. delegatów z całego świata uczestniczyło w Międzynarodowym Forum Inwestycji Hotelowych (IHIF) w Berlinie, największej i najważniejszej konferencji hotelarskiej w Europie. Podczas konferencji m.in. Accor ogłosił swoją nową markę Tribe, IHG podpisał umowę na pierwszy w Europie kontynentalnej hotel pod marką Voco, a Marriott przedstawił szczegóły dalszej transformacji marki Sheraton.Na IHIF w hotelu InterContinental w Berlinie spotykają się czołowi hotelarze, szefowie największych sieci, finansiści, deweloperzy i doradcy, aby przedstawić i poznać najważniejsze trendy hotelarskie, innowacje i najlepsze praktyki oraz podyskutować o nich, również w kuluarach.

Prognozy i analizy

Wydarzenie otworzyła prezentacja Thanosa Papasavvasa, założyciela londyńskiego ABP Invest Ltd, który podsumował stan światowej gospodarki i nakreślił scenariusze na kolejnych 12 miesięcy. Według eksperta, gospodarki Chin i USA „nie będą problemem” i utrzymają stabilny wzrost gospodarczy, a Donald Trump prawdopodobnie pozostanie u władzy do 2025 r. Z drugiej strony stwierdził, że „Europa jest jego największym zmartwieniem”, zwłaszcza w obliczu brexitu i braku charyzmatycznego lidera, który zastąpiłby w Niemczech ustępującą Angelę Merkel. Papasavvas pozytywnie ocenił perspektywy gospodarcze na najbliższy okres, ale ostrzegał [...]

Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Strefa prenumeratora

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Wybierz prenumeratę papierową, albo elektroniczną. Czytaj tak jak Ci wygodnie.

Prenumerata HOTELARZA to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko, bądź swoją pocztę e-mail
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.e-hotelarz.pl
  • (w tym archiwum wydań od 2005 roku, dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Specjalne zniżki na szkolenia Akademii Hotelarza i konferencje organizowane przez „Hotelarza”
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 26
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego TUTAJ
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Hotelarza, skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.plKomentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *