Oficjalne otwarcie Arche Geologiczna w Warszawie

13 maja odbyło się uroczyste otwarcie najnowszego obiektu polskiej sieci hotelarskiej – Arche Hotel Geologiczna w Warszawie. Soft opening nastąpił 8 kwietnia, o czym pisaliśmy TU. Hotel urządzony w nowoczesnym stylu, którego surowa baza z mnóstwem szarości betonu, bieli i drewna została przełamana elementami złota i granatu. Zarządza nim Małgorzata Gipsiak, najmłodsza dyrektor hotelu w Polsce.

W najnowszym hotelu znajduje się 80 pokoi, w tym apartamentów posiadających aneksy kuchenne, umożliwiających samodzielne przygotowanie posiłków, które są ułatwieniem podczas dłuższych pobytów. Arche Hotel Geologiczna zlokalizowany jest w biznesowej części stolicy przy Al. Krakowskiej, blisko lotniska Chopina. Zarządza nim Małgorzata Gipsiak, najmłodsza dyrektor hotelu w Polsce. – Arche Hotel Geologiczna powstał dla osób, które lubią i chcą czuć się komfortowo będąc z dala od domu. Geologiczna jest już 12. hotelem w naszej kolekcji Arche, jednak jest on zupełnie inny od pozostałych, dlatego traktujemy nasze obiekty jako unikatową kolekcję. Każdy z nich ma swoją własną historię oraz niepowtarzalny styl. Oferujemy również zaplecze biznesowe, z kilkoma w pełni wyposażonymi salami konferencyjnymi oraz miejsce na relaks, w którym znaleźć można oldschoolowe automaty do gier, piłkarzyki czy szeroki wybór gier planszowych. Piękne nowoczesne pokoje i apartamenty, smakowite jedzenie oraz relaksująca atmosfera są tym, co przyciąga naszych gości – mówi Małgorzata Gipsiak. Podczas uroczystego otwarcia zaproszeni goście mieli okazję zwiedzić cały obiekt, zapoznać się z nowocześnie urządzonymi pokojami oraz posmakować potraw przygotowanych przez hotelową restaurację Wydawka. Zwieńczeniem otwarcia był energetyczny recital skrzypaczki Doroty Oleszkowicz.

Kolekcja Arche to rewitalizowane hotele historyczne oraz miejskie. W 2018 roku ich liczba wzrosła prawie dwukrotnie. Łącznie w obiektach mieści się ok. 1,9 tys. pokoi. Otwartych 5 nowych obiektów. Do kolekcji dołączyły: zabytkowe Koszary Arche Hotel w Górze Kalwarii, Arche Hotel Poloneza i Arche Hotel Krakowska w Warszawie, Arche Hotel Lublin oraz Arche Residence Łódź. Dynamiczny rozwój został doceniony - Arche Hotele zostały siecią roku 2018 w rankingu hotelarza 7Naj wyprzedzając zagraniczne sieci hotelowe. Łącznie Grupa w swojej kolekcji posiada już 12 obiektów. Poza najnowszymi hotelami należą do niej: Pałac i Folwark Łochów, Zamek Janów Podlaski, Hotel Tobaco w Łodzi, Arche Hotel Częstochowa, Hotel Puławska Residence, Arche Hotel w Siedlcach.

   

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *