Efektywne zarządzanie hotelem niezależnym

We wtorek 21 maja w warszawskim hotelu Courtyard by Marriott odbyło się kolejne szkolenie Akademii Hotelarza, tym razem poświęcone "Efektywnemu zarządzaniu hotelem niezależnym"

Podczas części przedpołudniowej, nasz ekspert, Elżbieta Nitsze, dyrektor generalna 263 pokojowego, 4-gwiazdkowego, niezależnego hotelu Airport Okęcie, omówiła zagadnienia związane m.in. z plusami i minusami hoteli niezależnych w zderzeniu z hotelami sieciowymi, organizacją pracy dyrektora, a także zasadami organizacji procesów sprzedażowych w zależności od lokalizacji.

Po lunchu omawiano m.in. kwestie rekrutacji i szkoleń, motywowania i wynagradzania zespołu, a także najistotniejszych procedur i standardów pracy w hotelu.

W zgodnej ocenie uczestników szkolenie stało na bardzo wysokim poziomie, a uzyskane wskazówki i rady posłużą w lepszym zarządzaniu obiektami uczestników.

Na kolejne szkolenie Akademii Hotelarza zapraszamy 13 czerwca, spotkanie poświęcone będzie "Procedurom operacyjnym w hotelarstwie".


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *