Focus otworzy drugi hotel w Szczecinie

Sieć Focus Hotels zawarła umowę dzierżawy hotelu w Szczecinie, który ma zostać wybudowany do 30 września 2020 roku przez spółkę Zawiszy Office Centre na rogu placu Zawiszy Czarnego i ulicy 3-go maja. Nowy 4-gwiazdkowy hotel będzie się znajdował w dwóch zmodernizowanych i rozbudowanych kamienicach.

Materiały prasowe

Focus Hotel Premium Szczecin dysponować ma około 90 pokojami, oraz zapleczem konferencyjnym, w którego skład wejdą cztery sale o łącznej powierzchni 250 mkw. Umowa dzierżawy została zawarta na okres 15 lat od daty przekazania hotelu, co ma nastąpić do 30 września 2020 roku. W hotelu znajdować się będą także restauracja, bar, sauna oraz siłownia. Sam hotel będzie 2 obiektem sieci w Szczecinie i już 12 w Polsce.

- Zawarcie umowy z kolejnym inwestorem niezmiernie nas cieszy. Jest dla nas potwierdzeniem, że wypracowany przez sieć model współpracy budzi zaufanie na rynku. Jak zawsze dołożymy wszelkich starań by nowy hotel w Szczecinie spełnił oczekiwania wszystkich odwiedzających nas gości - mówi Łukasz Płoszyński, wiceprezes zarządu sieci Focus Hotels.

Focus Hotels S.A. to jedna z dynamiczniej rozwijających się polskich sieci hotelowych. Aktualnie w skład Sieci wchodzi 11 hoteli w Gdańsku, Łodzi, Szczecinie, Bydgoszczy, Chorzowie, Inowrocławiu,  Sopocie oraz Lublinie (z czego 5 działa pod marką Focus Premium), a kolejne dwa obiekty (Warszawa, Szczecin) są w trakcie budowy. Focus Hotels posiada także biuro handlowe w Bukareszcie, które odpowiedzialne jest za ekspansję i rozwój Sieci na terenie Rumunii, Węgier, Czech oraz Słowacji.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *