Ruszył Puro Hotel Centrum w Warszawie


Pod koniec kwietnia otwarty został hotel Puro w centrum Warszawy przy ul. Widok ze 148 pokojami, włoską restauracją Magari, sky barem Loretta, strefą SPA i parkingiem podziemnym na 24 samochody. To siódmy hotel sieci Puro w Polsce i drugi otwarty w tym roku po Łodzi. W Warszawie to już piąty nowy hotel od początku roku.

Puro Warszawa Centrum o powierzchni 4 tys. m kw. zostało zaprojektowane przez biuro JEMS Architekci, a wnętrza przez angielską pracownię DeSallesFlint, odpowiedzialną też za gdańskie Puro. Pokoje utrzymane są w nowoczesnym, minimalistycznym stylu, wyposażono je m.in. w łóżka szwedzkiej marki Hiliding, 43-calowe smart TV i tablety pozwalające zarządzać temperaturą i oświetleniem oraz wykonywać darmowe połączenia krajowe i międzynarodowe. Standardowe pokoje mają 18-19 m kw., apartament 45 m kw., a apartament executive 50 m kw. Na parterze znajduje się restauracja Magari inspirowana kuchnią włoską, a na najwyższym, siódmym piętrze sky bar Loretta z tarasem oraz dwie sale konferencyjne Neon i Lino o łącznej powierzchni 40 m kw. Hotel oferuje też strefę Prisma Spa z sauną i zabiegami wykonywanymi z użyciem stworzonej na potrzeby sieci Puro linii naturalnych kosmetyków polskiej marki Alba 1913. Dyrektorem hotelu Puro Warszawa jest Łukasz Piekarski, który wcześniej zarządzał we Wrocławiu od otwarcia pierwszym hotelem Puro w Polsce. Sieć Puro dysponuje obecnie siedmioma hotelami, a wraz z otwarciem warszawskiego obiektu przekroczyła granicę 1 tys. pokoi (ma ich obecnie blisko 1,1 tys.), co daje jej 18. miejsce wśród największych sieci i operatorów w Polsce. W planach jest uruchomienie kolejnego hotelu w Warszawie przy ul. Waliców na bliskiej Woli z ok. 350 pokojami oraz w centrum Katowic z 205 pokojami i we Wrocławiu z 337 pokojami. W Warszawie w tym roku otwarto już pięć hoteli z ponad 700 pokojami (Moxy Praga, Vienna House Mokotów, Four Points by Sheraton Mokotów, Arche Geologiczna, Puro Centrum), a latem otwarty ma być jeszcze Motel One z 330 pokojami w centrum. •Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *