Pierwszy Royal Tulip w Europie powstanie w Warszawie


Marvipol Development, poprzez swoją spółkę zależną, podpisał umowę franczyzową z siecią Louvre Hotels Group na otwarcie w Warszawie pierwszego w Europie obiektu pod marką Royal Tulip. Royal Tulip Warsaw Apartments z 448 jednostkami apartamentowymi sprzedawanymi w systemie condo będzie funkcjonować w kompleksie Unique Tower powstającym przy ul. Grzybowskiej 51.

Otwarcie kompleksu planowane jest pod koniec 2021 r. – Jesteśmy przekonani, że ta uznana i rozpoznawalna marka w standardzie 5-gwiazdkowym przyciągnie turystów i biznesmenów szukających komfortowych lokali przeznaczonych na pobyty krótkooraz długoterminowe. Inwestycja jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie rynku na obiekty o najwyższym standardzie – mówi Mariusz Poławski, wiceprezes Marvipol Development. Zgodnie z modelem biznesowym, nabywcy mieszkań przekażą operatorowi zakupione i w pełni wyposażone apartamenty w zarządzanie na co najmniej 10 lat przy gwarantowanym stałym czynszu na poziomie ok. 7 proc. – Marka Royal Tulip oferuje najwyższy poziom komfortu. Dlatego w ramach ekspansji współpracujemy jedynie z podmiotami charakteryzującymi się najwyższą kulturą korporacyjną. Marvipol jest firmą godną zaufania i został naszym partnerem, z pomocą którego wprowadzamy naszą markę do Europy – podkreśla Adam Konieczny, development director Europe w Louvre Hotels Group. Wnętrza obiektu inspirowane będą klimatem Warszawy. – Oddamy jej ducha oraz jej historię. Goście poczują Warszawę wszystkimi zmysłami. Wystrój wzbogacą m.in. zdjęcia zdolnych młodych fotografów. Wyjątkową ofertę przygotuje restauracja, której menu inspirowane będzie smakami stolicy. Potężną dawkę dobrej energii dostarczy wyjątkowe centrum SPA – opisuje Mariusz Poławski. Wszystkie apartamenty (o powierzchni od 28 do 67 m kw.) będą posiadały aneks kuchenny, a większość także loggię, balkon lub ogród zimowy. W kompleksie znajdzie się też centrum biznesowe. Za projekt architektoniczny odpowiada studio SUD Polska, a projekt wnętrz opracowuje Tremend. W ramach całego przedsięwzięcia, oprócz apartamentów na wynajem powstanie również wyodrębniona część mieszkalna Unique Tower. Lokale o standardzie premium dla stałych mieszkańców znajdować się będą od 17. piętra w górę.Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *