Miłosz Stanisławski odchodzi z Sound Garden

Miłosz Stanisławski, zarządzający hotelem Sound Garden Airport w Warszawie od jego otwarcia w 2013 r., postanowił odejść z działalności operacyjnej w hotelarstwie. Na razie nie chce zdradzać swoich planów na przyszłość, deklarując, że wciąż będzie blisko branży, pomagając budować zespoły w środowiskach marketingowych. Jego ostatnim zadaniem w dotychczasowym miejscu pracy jest znalezienie następcy na stanowisko dyrektora generalnego Sound Garden.

Miłosz Stanisławski to jeden z najbardziej rozpoznawalnych dyrektorów generalnych hoteli w Polsce. W 2014 r. zdobył tytuł Hotelarza Roku w kategorii Hotelarz do 35. roku życia (i wciąż mieści się w tej kategorii), a w 2017 r. był nominowany w kategorii Dyrektor Generalny Hotelu Niezależnego. Za zaangażowanie w branżę MICE został wyróżniony przez MPI Poland Club tytułem Odkrycie Roku 2013. Nominowany do tytułu Osobowość Roku MICE Poland 2014.

Pracował w działach sprzedaży warszawskich hoteli Jan III Sobieski i Rialto, uczestniczył w tworzeniu centralnego biura sprzedaży Vienna International Hotelmanagement (obecnie Vienna House) w Polsce. Jako zastępca dyrektora sprzedaży hotelu Jan III Sobieski odpowiadał za dział sprzedaży i marketingu podczas zmiany marki na Radisson Blu. Pełnił funkcję dyrektora sprzedaży w Platinum Residence. – „Jeżeli myślisz o zmianie zawodowej, nie szukaj oferty takiej samej pracy u sąsiada, za dodatkowe 500 zł. Otwórz się na propozycje i możliwości, których ja ani nasza firma nie możemy ci zapewnić – nie w danej chwili, ale w ogóle. Szukaj możliwości wysokiego awansu, totalnie nowego doświadczenia.

Przyjmij ofertę, która przeniesie twoją jakość życia na zupełnie inny, nieosiągalny z nami poziom. Taką, która odwróci twoje życie do góry nogami. Dzięki temu, że mierzysz wysoko, otrzymasz każde wsparcie, o jakie poprosisz, a my będziemy dumni z twojego sukcesu”. Taki komunikat powtarzałem wielokrotnie w rozmowach z członkami mojego zespołu. W końcu sam postanowiłem zastosować się do nauki, którą głoszę, z którą się zgadzam i utożsamiam moje najbliższe środowisko. Sam również otrzymuję wsparcie i zaufanie moich pracodawców – Legend Hotels, które pozwala mi osobiście otworzyć drzwi przed kandydatami na lidera #SoundTeam i managera odpowiedzialnego za wyniki biznesowe Sound Garden Hotel – mówi Miłosz Stanisławski. •

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *