Otwarto hotel Radisson Blu w Zakopanem

158-pokojowy hotel Radisson Blu Hotel & Residences położony w Zakopanem na zboczu Antałówki przyjmuje już gości.

Pierwotnie hotel którego inwestorem jest spółka Polonia Tatry, a generalnym wykonawcą Eiffage Polska Budownictwo, pierwszych gości przyjąć miał rok wcześniej, jednak nieprzewidziane komplikacje związane z terenem przedłużyły proces inwestycji o ponad rok.

Hotel oferuje 158 pokoi i apartamentów typu standard, premium, a także pokoje dla rodzin typu family i apartamenty. Do dyspozycji jest także apartament prezydencki o powierzchni 155 m², w którym znajdują się trzy sypialnie, każda z prywatną łazienką, w pełni wyposażony aneks kuchenny, sala kinowa, loggia i przytulny salon. Drugą część budynku stanowi segment rezydencji z 68 apartamentami, który zostanie otwarty w ciągu kilku miesięcy.

Hotel dysponuje także centrum wellness & spa wyposażonym
w nowoczesną siłownię, 20-metrowy basen, jacuzzi, saunę i łaźnię typu rasul. Obiekt posiada także siedem w pełni wyposażonych i łatwych do przearanżowania sal konferencyjnych.

- Jesteśmy dumni, że możemy wprowadzić światowej klasy markę do jednej z najważniejszych miejscowości wypoczynkowych w Polsce. Cieszymy się także, że wreszcie możemy powitać pierwszych gości w nowym Radisson Blu Hotel & Residences, Zakopane. Zarówno osoby podróżujące w celach wypoczynkowych, jak i biznesowych mogą liczyć na niezapomniany pobyt i korzystać z wielu możliwości spędzania wolnego czasu, jakie oferuje Zakopane - podkreśla Nino Rosenlund, Dyrektor Generalny Radisson Blu Hotel & Residences, Zakopane.

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *