Artur Zawadzki na czele Sheratona w Sopocie

Artur Zawadzki, doświadczony manager związany od niemal 20 lat z marką Sheraton został wybrany dyrektorem generalnym hotelu Sheraton Sopot. Zastąpił na tym stanowisku Emanuela Dalnodara, który dołączył do zespołu dewelopera VG Capital, planującego uruchomienie inwestycji wakacyjnych w formule condo.

źródło zdjęcia: Linkedin

Artur Zawadzki swoją karierę z hotelarstwem rozpoczął w 2001 roku od stanowiska front office managera w hotelu Sheraton w Warszawie. W kolejnych awansował, by w 2015 roku wzmocnić hotel Sheraton Poznań najpierw jako hotel manager, a od 2017 roku jako dyrektor generalny. Obecnie od marca tego roku  zarządza 189 pokojowym, uznawanym za jeden z najlepszych hoteli w Polsce, Sheratonem Sopot.

Emanuela Dalnodar, którego zastąpił Zawadzki, wzmocnił natomiast warszawskiego dewelopera VG Capital i będzie odpowiedzialny za preopening sprzedawanych w systemie condo obiektów Osada Morska Kołobrzeg i Osada Morska Łeba. Inwestor deklaruje zysk 8% przez 10 lat trwania umowy i jak twierdzi pierwszy z obiektów został już w pełni sprzedany. Obiekt mieści się 3 km od portu w Kołobrzegu, w podmiejskim Grzybowie i dysponuje 163 apartamentami. Jego otwarcie planowane jest na 30 czerwca tego roku.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *