Dariusz Bagiński pokieruje Osadą Morską Kołobrzeg w Grzybowie   PERSONALIA

Dariusz Bagiński, ostatnio kierownik gastronomii w hotelu Havet w Dźwirzynie objął stanowisko dyrektora generalnego liczącej 163 apartamenty inwestycji Osada Morska Kołobrzeg w Grzybowie pod Kołobrzegiem.

Dariusz Bagiński z hotelem Havet związany był przez ostatnie 7 lat, wcześniej pracował jako kierownik restauracji i baru w hotelu Pro-Vita Kołobrzeg.

Inwestorem Osady Morskiej jest warszawski deweloper VG Capital, który ma na swoim koncie kilka zrealizowanych inwestycji mieszkaniowych w stolicy i w Kołobrzegu.

Osada Morska w podkołobrzeskim Grzybowie której otwarcie planowane jest na koniec czerwca tego roku to 163 apartamentowa inwestycja w standardzie 4 gwiazdek, która sprzedana została według deklaracji inwestora w całości w systemie condo. Każdy apartament posiada ogródek, balkon lub taras oraz indywidualne miejsce parkingowe. W obiekcie znajduje się także basen wewnętrzny, zewnętrzny i jacuzzi, strefa Wellness & Spa, restauracja, oraz bawialnia dla dzieci.

Wielkość apartamentów wynosi ma w przypadku 1-pokojowych od 18,5 m² i 2-pokojowch od 30 m².
Inwestor, spółka VG Caital, oferował właścicielom pokoi zawarcie umowy najmu na okres 10 lat z możliwością przedłużenia na kolejne 10 lat i gwarancje dochodu w wysokości 8 % w skali roku.

VG Caital buduje także w analogicznej formule 350 pokojową Osadę Morską Łeba.

Za preopening obu obiektów odpowiedzialny będzie Emanuele Dalnodar, ostatnio dyrektor generalny hotelu Sheraton w Sopocie.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *