Sebastian Marona z Poznania do Wrocławia

Sebastian Marona, po ponad dwóch latach w Mercure Poznań Centrum, wraca do Wrocławia by objąć stanowisko dyrektora generalnego dwumarkowego kompleksu Novotel & ibis Wrocław Centrum. Zastępuje na tym stanowisku Przemysława Orchowicza.

archiwum prywatne, Linkedin

Sebastian Marona z hotelami Orbisu związany jest od 2006 roku najpierw w działach F&B i sprzedaży hotelu Mercure Kasprowy w Zakopanem, a od 2013 roku już jako dyrektor generalny kolejno w Mercure Zamość Old Town, Mercure Karpacz Resort, Novotel Wrocław City, ostatnio Mercure Poznań Centrum, a obecnie Novotel & ibis Wrocław Centrum.

Wrocławski kompleks powstał w miejscu dawnego hotelu Orbis Wrocław. Odnowiony i oddany do użytku w 2016 roku dwumarkowy obiekt zlokalizowany jest w samym centrum stolicy Dolnego Śląska, w bliskiej odległości od głównego dworca kolejowego i autobusowego. W hotelu dostępne są 304 pokoje, w tym 192 w Novotelu i 112 w ibisie.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *