Grupa Arche – Inwestorem Roku

Grupa Arche zdobyła tytuł Inwestora Roku w konkursie na Hotelarskie Inwestycje Roku. 25-osobowa Kapituła doceniła Arche za uruchomienie pięciu obiektów hotelarskich w 2018 r. Ogłoszenie wyników odbyło się 30 maja podczas gali w hotelu Renaissance Airport w Warszawie. Teraz więcej szczegółów.

W kategorii Inwestor Roku pod głosowanie Kapituły, składającej się z autorytetów polskiego hotelarstwa: szefów polskich sieci i operatorów hotelowych, dyrektorów ds. rozwoju globalnych sieci na polskim rynku, doradców hotelarskich oraz ekspertów z różnych segmentów branży, poddane zostało pięć kandydatur wybranych przez Kolegium Redakcyjne „Hotelarza”.  

Władysław Grochowski, właściciel i prezes Grupy Arche

Najwięcej głosów członków Kapituły zdobyła Grupa Arche, która w 2018 roku otworzyła pięć obiektów z ponad 900 pokojami, wynik jakiego nie osiągnęła nigdy wcześniej żadna sieć hotelowa w Polsce. Wśród nich znalazły się: największy hotel otwarty w Polsce w 2018 r. – Arche Krakowska Warszawa z 344 pokojami, Arche Poloneza Warszawa ze 150 pokojami, Arche Lublin ze 132 pokojami, Arche Koszary Góra Kalwaria z 82 pokojami oraz Arche Residence Łódź z 233 apartamentami.

Arche Hotel Krakowska

W tej kategorii w pierwszej trójce znalazły się też spółki Genfer (ubiegłoroczny zdobywca tytułu Inwestora Roku) za otwarcie hoteli Puro w Krakowie i Łodzi oraz Polski Holding Hotelowy za otwarcie hoteli Renaissance Warszawa Airport i Moxy Katowice Airport (obydwa to pierwsze hotele pod tymi markami w Polsce), a także za zakup obiektów Golden Tulip Residence w Gdańsku i Międzyzdrojach


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *