10 lat Hotelu Kossak

4-gwiazdkowy Hotel Kossak w Krakowie obchodził swoje 10-te urodziny, świętując je w swoim stylu – elegancko, pysznie i w najlepszym towarzystwie. Wśród zaproszonych gości znaleźli się m.in. przedstawiciele Centrum Kongresowego ICE, IGHP i Urzędu Miasta, a także partnerzy biznesowi Hotelu Kossak, którzy niezmiennie od lat korzystają z jego usług, a także wspierają w rozwoju i realizowaniu nowych pomysłów.

Dyrektor hotelu Anna Gasińska

Przyjęcie odbyło się w Cafe Oranżeria na ostatnim piętrze hotelu, z której goście mogli najpełniej podziwiać wspaniały widok na Wawel i zakole Wisły. Wiele lat ciężkiej pracy i sukcesów zostało podsumowane w uroczystych przemówieniach i podziękowaniach, wręczono także nagrodę dla Anny Gasińskiej, która od ponad ośmiu lat jest dyrektorem Hotelu Kossak, utrzymując go w czołówce najlepszych, krakowskich obiektów tego typu.

Wieczór uświetnił występ Anny Dudek i jej zespołu. Koncertowała już na 5-leciu hotelu więc i tym razem nie mogło jej zabraknąć. Gości czarował Pan Li – „Iżulionista” jak sam lubi się nazywać – zaprezentował swój szlagierowy show z linami. Nad całością wydarzenia czuwał DJ Mike, który zaaranżował piękną oprawę audiowizualną tego ważnego wieczoru i przede wszystkim zadbał, by goście nie schodzili z parkietu bawiąc się do późnych godzin.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *